girl

(no subject)

я їду!
я їду до Львова! на кавовий фестиваль. буду працювати там. шановні друзі Львів'яни, хочу з вами познайомитись. де саме буду знаходитись - повідомлю трохи пізніше. так, що впізнаєте - підходьте буду дуже рада!

Запись сделана с помощью приложения LiveJournal для Android.

girl

не минуло і два роки...

Мені у спадок від покійного дядька залишився нулячий ФЕД, а два роки тому одна дівчинка поставила у той фотік плівку і я відклацала. Довго черга йшла до того, щоб відцифрувати плівку і, нарешті, діло зроблено! Буду тепер іноді показувати)))
На цю плівку відзняли змагання у кінно-спортивній школі, і трохи кінного заводу у Патріотівці.
picnik_ska4ki
"пікнік на скачках"
girl

робочий обід

Давно вже щось такого хотілося, але ніяк не було можливості, а тепер ще й з моїм робочим режимом..... і швиденько вирішила, що якщо не можу десь спокійно посидіти, у відповідному закладі, то прийдеться спокійно їсти на роботі... навіть витерпіла пластиковий посуд :) так сильно мені того хтілося!
obid
(фото з мобільного, звісно)
girl

смаки і вподобання

А де у вашому місті подають найсмачнішу каву?
Як на мене, у нас найсмачніша кава, на диво, не у якійсь там кав'ярні, чи ресторані, а у малюсінькій кав'яреньці під екскалатором у нашому найбільшому торгівельному центрі. Відчуваю, що у них свої секрети, окрім проф обладнання :) Але сидіти я там не полюбляю, людне, прохідне місце і т.д., а так, щоб взяти із собою... пройтися пішки, подумати, або порозмовляти, або просто помовчати...

kawa z centrum handliwego

це має бути капучіно обов'язково з цинамоном, ну і звісно, традиційно, хоча б манюнька шоколадна цукерочка)))
(і, навіть, нічого страшного, що у паперовому стакані)